Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

autobusytrebic 

Info o tarifu na FB profilu "MAD Třebíč" aktualizováno s téměř 3,5měsíčním (!) zpožděním

3 fotky 16.4.2017 - zobrazení
Ještě 11. 4. 2017, bezmála 3,5 měsíce po úpravě tarifu v MHD, bylo na oficiálním FB profilu "Městský autobusová doprava Třebíč" (tvůrce profilu: Městský úřad Třebíč) uváděno info o tarifu, který v této podobě přestal platit 31. 12. 2016... Navíc, jako kontaktní adresa byl uveden (v tu chvíli již zřejmě neplatný) e-mail mladého "dopravního odborníka" (zároveň sepisovatele "plagitátu" zvaného "60 let MHD Třebíč"), člena politického spolu "TO!". Tento "odborník" se na tvorbě těchto stránek v té době pravděpodobně již delší dobu nepodílel.

O 5 dní později, 16. 4. 2017, již v témže profilu byl uveden jiný kontakt (na neschopnou protekční "referentku pro MHD"). K 12. 4. byly upraveny i údaje o tarifu - do podoby odpovídající stavu platnému od 1. 1. 2017. Takto jednoduchou úpravu provedl městský úřad s bezmála 3,5měsíčním zpožděním. Ten samý městský úřad, který po "neICOM" dopravcích požadoval, aby během dvou měsíců (!) pořídili flotilu nových autobusů vybavených USB připojením, zařídil pro ně krytá stání atd.

Na neaktuální údaje ohledně tarifu upozornila již 8. 3. 2017 občanka města Třebíče - paní Jana. Žel, městskému úřadu trvalo dalších 5 týdnů (!), než se uráčil příslušné údaje aktualizovat...

Vytvořte z alba pexeso

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.