Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

autobusytrebic 


Městský úřad věděl o předčasném ukončení uzavírky Znojemské ul., ale stránky o MHD mlčely...

3 fotky23.4.2017- zobrazení
Uzavírka Znojemské ulice (mezi křižovatkou se Spojovací ulicí a kruhovým objezdem) byla naplánována (a spolu s ní i výlukové opatření v MHD, spočívající v neobsluhování zastávky Stop Shop) na období od 18. 4. do 22. 4. 2017. Nakonec však skončila již v pátek 21. 4. v 18 hodin. Městský úřad Třebíč o tomto předčasném ukončení věděl již v onen pátek odpoledne (viz screen z FB profilu "Město Třebíč" - odpověď na dotaz jednoho z občanů).

Toto předčasné ukončení mělo za následek, že spoje linky č. 14 již v sobotu 22. 4. jezdily po své obvyklé trase ke Stop Shopu, viz dvojice přiložených fotek). Městský úřad (který o předčasném ukončení uzavírky prokazatelně věděl - viz výše) však nebyl schopen o této věci informovat ani na jedné ze dvou "svých" stránek věnovaných MHD, tedy ani na www.doprava-trebic.cz, ani na FB profilu "MAD Třebíč" (https://www.facebook.com/madtrebic)...

Tato skutečnost budiž další z mnoha ukázek neschopnosti tohoto úřadu, resp. jeho konkrétních pracovníků/pracovnic z odboru dopravy a komunálních služeb.

Proměňte své album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Je to jednoduché.

Vytvořit fotoknihu

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.