Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

autobusytrebic 

Městský úřad věděl o předčasném ukončení uzavírky Znojemské ul., ale stránky o MHD mlčely...

3 fotky 23.4.2017 - zobrazení
Uzavírka Znojemské ulice (mezi křižovatkou se Spojovací ulicí a kruhovým objezdem) byla naplánována (a spolu s ní i výlukové opatření v MHD, spočívající v neobsluhování zastávky Stop Shop) na období od 18. 4. do 22. 4. 2017. Nakonec však skončila již v pátek 21. 4. v 18 hodin. Městský úřad Třebíč o tomto předčasném ukončení věděl již v onen pátek odpoledne (viz screen z FB profilu "Město Třebíč" - odpověď na dotaz jednoho z občanů).

Toto předčasné ukončení mělo za následek, že spoje linky č. 14 již v sobotu 22. 4. jezdily po své obvyklé trase ke Stop Shopu, viz dvojice přiložených fotek). Městský úřad (který o předčasném ukončení uzavírky prokazatelně věděl - viz výše) však nebyl schopen o této věci informovat ani na jedné ze dvou "svých" stránek věnovaných MHD, tedy ani na www.doprava-trebic.cz, ani na FB profilu "MAD Třebíč" (https://www.facebook.com/madtrebic)...

Tato skutečnost budiž další z mnoha ukázek neschopnosti tohoto úřadu, resp. jeho konkrétních pracovníků/pracovnic z odboru dopravy a komunálních služeb.

Proměňte album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.