Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

autobusytrebic 

Z "terminálu" na Karlovo náměstí v 17:11 - 17:15 h (spoj linky č. 5 těsně ujel), 24. 2. 2017

6 fotek 25.2.2017 - zobrazení
Ukázkou typické arogance "vedoucího" představitele odboru dopravy Městského úřadu Třebíč je jeho přístup k ujíždění "přípojných" autobusů na Karlově náměstí. Tato osoba nebyla schopna zajistit, aby se (když už ne dříve) údaje o garanci čekání či vůbec zveřejnění údaje o tom, v jakých částech dne jsou stanoveny čekací doby.

Jel jsem spojem linky č. 1 z "přestupního terminálu", spoj měl 2 minuty zpoždění (odjel v 17:11 h namísto včasných 17:09 h). Cestou na Karlovo náměstí jel poměrně zvolna - jako by ani "neměl co dohánět".
Na Karlově náměstí zastavil přesně v 17:15 h - ve chvíli, kdy se (včas jedoucí) spoj linky č. 5 jedoucí směrem na Nové Dvory začal rozjíždět (bohužel, než jsem stihl připravit fotící zařízení, už byl spoj linky č. 5 mimo záběr - v Jejkovské bráně).

Naštěstí, o několik minut později jel stejným směrem (resp. zčásti stejným směrem - nikoliv stejným co se týče horní části Nových Dvorů) spoj linky č. 31 a linky č. 11 (v obou případech však jde o věc dočasnou - pouze po dobu uzavírky Podklášterského mostu. I když - podle údaje na "výlukové" mapce tato uzavírka skončila 15. 12. 2016...

Proměňte album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.