Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

autobusytrebic 


Z "terminálu" na Karlovo náměstí v 17:11 - 17:15 h (spoj linky č. 5 těsně ujel), 24. 2. 2017

6 fotek 25.2.2017 - zobrazení
Ukázkou typické arogance "vedoucího" představitele odboru dopravy Městského úřadu Třebíč je jeho přístup k ujíždění "přípojných" autobusů na Karlově náměstí. Tato osoba nebyla schopna zajistit, aby se (když už ne dříve) údaje o garanci čekání či vůbec zveřejnění údaje o tom, v jakých částech dne jsou stanoveny čekací doby.

Jel jsem spojem linky č. 1 z "přestupního terminálu", spoj měl 2 minuty zpoždění (odjel v 17:11 h namísto včasných 17:09 h). Cestou na Karlovo náměstí jel poměrně zvolna - jako by ani "neměl co dohánět".
Na Karlově náměstí zastavil přesně v 17:15 h - ve chvíli, kdy se (včas jedoucí) spoj linky č. 5 jedoucí směrem na Nové Dvory začal rozjíždět (bohužel, než jsem stihl připravit fotící zařízení, už byl spoj linky č. 5 mimo záběr - v Jejkovské bráně).

Naštěstí, o několik minut později jel stejným směrem (resp. zčásti stejným směrem - nikoliv stejným co se týče horní části Nových Dvorů) spoj linky č. 31 a linky č. 11 (v obou případech však jde o věc dočasnou - pouze po dobu uzavírky Podklášterského mostu. I když - podle údaje na "výlukové" mapce tato uzavírka skončila 15. 12. 2016...

Udělejte si z alba kalendář

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.