Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

autobusytrebic

MAN ev. č. 36 (v rozporu se smluvním ujednáním) "vyzdoben" celovozovou reklamou (25. 9. 2017)

3 fotky červenec až září 2017 34 zobrazení
8letá "vysoutěžená" smlouva Městského úřadu Třebíč s dopravcem TRADO MAD hovoří jasně: "Vnější vozidla musí mít jednotný vnější vzhled. Barva je bílá s červeným pruhem".

Bohužel, dopravce toto pravidlo porušuje (a městský úřad je schopen mu toto tolerovat - ?!) již (přinejmenším na druhém autobuse - MANu ev. č. 36, polepeném "až po střechu". Viz dvojice fotek z 25. 9. 2017. Třetím snímkem je screen z příslušné stránky smlouvy.

P. S. Je neuvěřitelné, jak se krátce po zveřejnění shodného obsahu na mém FB profilu projevila jistá "pátá kolona" s relativizacemi typu "Nic nebylo porušeno - (údajně) ten polep byl schválen městským úřadem" (i kdyby tomu tak bylo, stále jde o porušení onoho bodu kontraktu), dále "Ve smlouvě je také uvedeno, že reklamní polepy podléhají schválení městského úřadu, což zde (údajně) bylo dodrženo, takže je vše v pořádku" (tímto souhlasem mětského úřadu není dotčena předchozí povinnost - o jednotném bílo-červeném schématu).

Nebo vyloženě osobní výhrůžky či "střely od boku" typu "Nemám co na práci" (jaká ironie, že uvedené fotky jsem pořídil v podstatě v rámci pracovních povinností), "Zveřejněním této zprávy na FB obtěžuji obyčejné lidi" (nikoho nenutím onen příspěvek číst), "Jsem pracovník dopravce, který neuspěl ve výběrovém řízení" (nesmysl, se žádným dopravcem nemám nic společného), "Asi neumím rozeznat, že takto polepený autobus je autobusem MHD" (sugestivní předjímání nepravdivé skutečnosti) či "Proč to zveřejňuji směrem k občanům, proč se neobrátím na soud" (asi proto, že chci, aby se co nejvíce obyčejných lidí dozvědělo, co bylo smluvně ujednáno a jaká je oproti tomu realita).

Neuvěřitelné.
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron