Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

autobusytrebic

Neschopnost informovat o třídenním posunu začátku výluky ve Velkomeziříčské ul.

10 fotek říjen 2019 9 zobrazení
Od pátku 18. 10. 2019 (od 7 h) měla začít jednosměrná uzavírka části Velkomeziříčské ulice, včetně výlukového opatření pro linku č. 5, spočívající v neobsluhování zastávky Dřevařské závody (pro směr jízdy z centra města) a namísto toho jízdu objízdnou trasou přes Samešovu + Modřínovou ulici, včetně zastavení v zastávce Modřínová coby náhradní zastávce za Dřevařské závody.

Krátce před uvedeným termínem začátku uzavírky ale došlo k posunu onoho začátku o 3 dny - na pondělí 21. 10. 2019 (od 7 h). Oznámení o posunu začátku výlukového opatření v MHD bylo uvedeno pouze na stránkách www.doprava-trebic.cz (zřizovaných městským úřadem).

Ne však na (městským úřadem rovněž zřizovaném) oficiálním FB profilu "Městská autobusová doprava Třebíč", taktéž bylo info o posunu začátku termínu výluky v MHD (jakož i jednosměrné uzavírky i pro osobní/nákladní auta) zamlčeno na oficiálním FB profilu "Město Třebíč" (na obou zůstalo jen původní info o tom, že uzavírka/výlukové opatření začínají v pátek 18. 10. v 7 h).

V pátek 18. 10. ráno již bylo info zohledňující posun začátku uzavírky vyvěšeno na zastávce Dřevařské závody (tedy na zastávce neobsluhované kvůli oné uzavírce, ovšem ono neobsluhování mělo dle původních plánů začít již o 3 dny dříve), ne však na zastávce Modřínová.

Tzn. kdo v ono páteční ráno počítal s tím, že "O. K., přes Dřevařské závody se už nejezdí, tak půjdu na Modřínovou a tam počkám na pětku", nedozvěděl se na zastávce Modřínová žádnou výslovnou informaci o tom, že začátek výlukového opatření byl o několik dní posunut a že linka č. 5 ještě jede z obvyklé zastávky Dřevařské závody.

O posunu začátku výlukového opatření nebylo uvedeno ani slovo na (již vyvěšených) plakátech na zastávkách (např. ani na Karlově náměstí) či ve větší části mnou sledovaných autobusů, v nichž zůstalo i po 21. říjnu uvedeno původní datum začátku výlukového opatření - 18. říjen v 7 h.

Jen v jednom z mnou sledovaných autobusů, byl původní údaj "18. 10." přepsán na nový údaj "21. 10."....
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron